OMEiI

Kadra

dr n. wet. Zbigniew Arent
Kierownik ds. administracyjnych

(12) 431 - 66 - 48 z.arent@ur.krakow.pl

dr n. wet. Natalia Sowińska (Mikołajewska)
Adiunkt naukowo-badawczy

(12) 431 - 66 - 38 n.mikolajewska@ur.krakow.pl

dr n. wet. Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska
Adiunkt naukowo-badawczy

(12) 431 - 66 - 48 a.pietsch-fulbiszewska@ur.krakow.pl

mgr Tomasz Chochorowski
Samodzielny referent

(12) 431 - 66 - 48 t.chochorowski@ur.krakow.pl

mgr inż. Anna Pieron
Starszy technik

(12) 431 - 66 - 48 a.pieron@ur.krakow.pl

mgr inż. Klaudia Nalik
Starszy technik weterynaryjny

(12) 431 - 66 - 48 k.nalik@ur.krakow.pl

tech. wet. Kinga Fic
Technik weterynaryjny

(12) 431 - 66 - 48 k.fic@ur.krakow.pl

Marek Lipski
Konserwator obiektu

(12) 431 - 66 - 48  

Loga

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies