Ośrodek Medycyny
Eksperymentalnej i Innowacyjnej

Kadra

Kierownik ds. administracyjnych

dr n. wet. Zbigniew Arent

 

(12) 431 - 66 - 48

 

z.arent@urk.edu.pl

Administracja

  

mgr Tomasz Chochorowski

(12) 431 - 66 - 48

 t.chochorowski@urk.edu.pl

mgr inż. Anna Pieron

(12) 431 - 66 - 48

a.pieron@urk.edu.pl

Pracownicy Naukowi

  

dr n. wet. Natalia Sowińska (Mikołajewska)
Adiunkt naukowo-badawczy

(12) 431 - 66 - 38

 n.mikolajewska@urk.edu.pl

dr n. wet. Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska
Adiunkt naukowo-badawczy

(12) 431 - 66 - 48

a.pietsch-fulbiszewska@urk.edu.pl

Pracownicy Obsługi Technicznej

  

mgr inż. Klaudia Nalik - Iwaniak
Starszy technik weterynaryjny

(12) 431 - 66 - 48

k.nalik@urk.edu.pl

tech. wet. Kinga Fic
Technik weterynaryjny

(12) 431 - 66 - 48

k.fic@urk.edu.pl

Marek Lipski
Dozorca

   

Loga

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies